Wyniki rozdania z lakierami Victoria Vynn! Blogmas- 3.12.2016

Witajcie!
Byłam dziś w szkole i jestem tak padnięta, że raczej nie mam pomysłu na napisanie czegoś sensownego :). Z racji tego, że niedawno na moim fb odbyło się rozdanie, w którym do wygrania były wybrane przez siebie lakiery z firmy Victoria Vynn, postanowiłam dziś ogłosić wyniki.
Zgłosiło się Was naprawdę SPORO! Szczerze mówiąc, jestem w szoku, że aż tyle. Pytanie było proste,a  odpowiedzi zaskakujące. Uświadomił mi ten konkurs, że każda z nas ma inne preferencje co do koloru lakieru na paznokciach :)

Nie przedłużając, trzy osoby, które wygrały to:
- Karolina Bylina
- Wiktoria Kajdanowicz
- Angelika Kauczor

GRATULUJĘ! Przypominam, że zgodnie z regulaminem, między wylosowane wyżej panie zostaną rozdzielone lakiery z poniższego zdjęcia + każda z Was dostanie odżywkę do paznokcie. Prosiłabym o wysłanie adresów na mój adres mailowy: goralka18@o2.plPrzypominam równieżo wczorajszym vlogmasie :) Koniecznie zobaczcie, co dostałam z wymiany mikołajkowej!


6 komentarzy:

  1. Matko nie wierze :D dziekuje :*

    OdpowiedzUsuń
  2. A filmik super. Ciekawi mnie ta maska, takze czekam ba recenzje. Paczka mikolajkowa wspaniala, za to shin slabo jak zawsze, dlatego przestalam juz dawno zamawiac :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuje bardzo i gratuluję pozostałym. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger