Tydzień zamknięty w ćwiczeniach cz. III. Co ćwiczyłam i jak określam stopień trudności?

Hej!
U Was też taka piękna pogoda? Ja powoli kończę porządki świąteczne i będę miała chwilę oddechu. Oczywiście nie obyło by się pod koniec tygodnia bez podsumowania go w kwestii zdrowego żywienia i ćwiczeń. Właśnie dziś uświadomiłam sobie, że nie jem 20 dni słodyczy!!! Pewnie dla większości z Was to słaby wynik i nie ma się czym chwalić, ale ja jestem bardzo dumna  z siebie! Staram się słodzić stewią, ale czasem skusze się jeszcze na cukier. W tym tygodniu nie zjadłam nic smażonego. Same rzeczy na parze. Oczywiście zaliczyłam jeden  cheat day. Poszłam sobie z mamą na chickenburgera. Tak to w ogóle nie korzystam prawie z fast foodów więc raz za czas można sobie pozwolić. Dziś mamy 6 dzień tygodnia, a ja nie miałam żadnej przerwy od ćwiczeń! Zrobię sobie pewnie jutro, bo mamy z M. dzień wolny i chcemy go spędzić razem bez komputera, tv i ćwiczeń. W sumie może pójdziemy na spacer, więc to też jakaś forma aktywności.
 Jeżeli jesteście ciekawi co ćwiczyłam w tym tygodniu zapraszam do oglądania.13.03 WYŁADUJ SWÓJ STRES TRENING KARDIO KICKBOXING


Więcej pisałam o nim tutaj.

14.03 AEROBOX TRENING ODCHUDZAJĄCY


Kolejny trening ze strony Centrum Sportowca.pl. Zawiera 3 rundy po 8 ćwiczeń (30 sek.) i BOX (10 sek.). Oczywiście nie zawiodłam się kolejny raz. Można się zmęczyć, ale wiecie jakie to jest zmęczenie... Bardzo przyjemne:)

POZIOM TRUDNOŚCI: 4

15.03 POWTÓRKA AEROBOX+ĆWICZENIA NA BRZUCH.


Wow! Niby 6 min, a zmęczyłam się 100 razy bardziej, niż przy tych ćwiczeniach po 25 min! Co najlepsze, rano mnie tak mięśnie bolały, że ciężko się było ruszyć! Nie umiem ćwiczyć brzucha. Zawsze kładłam nacisk na nogi, bo brzuch nigdy nie był moim problemem.
POZIOM TRUDNOŚCI: 4.5

16.03 TURBOSPALANIE 2- TRENING ODCHUDZAJĄCY


Kolejny trening podzielony na rundy. Zawiera 3 rundy kardio i 3 rundy turbo. Nie polecam go na pewno osobom które zaczynają, bo mogą się zniechęcić. Jak dla mnie dużo łatwiejsza jest wersja turbospalania w wersji podstawowej.
POZIOM TRUDNOŚCI: 4


17.03 POWTÓRKA  WYŁADUJ SWÓJ STRES TRENING KARDIO KICKBOXING

18.03 POWTÓRKA  TURBOSPALANIE 2- TRENING ODCHUDZAJĄCY


Dziś jeszcze nie wiem na co postawię :) Może skalpel? Chociaż.. nie umiem, nie potrafię i ciężko mi się przekonać do Ewy, chociaż tak naprawdę metamorfozy na jej profilu zmotywowały mnie do ćwiczeń.

A jak u Was minął tydzień?:)
Ktoś coś ćwiczył?:)

6 komentarzy:

 1. Dla mnie dzień bez słodkiego to dzień stracony, buu. Zawsze muszę coś skubnąć :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo za wytrwałość w niejedzeniu słodkiego i smażonego! Ja od jakiegoś czasu maltretuje Mel B :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tylko widzę ten zestaw ćwiczeń,od razu mam ochotę sięgnąć po chipsy w ramach buntu :D
  Od jesieni postanawiam sobie ćwiczyć...oczywiście zawsze przekładam na od pierwszego każdego miesiąca :P udało mi się w marcu...ćwiczyłam,owszem...3 dni :D :D no nic,muszę pokochać swój cellulit,dobrze że chociaż szczupła jestem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też ćwiczę z tymi samymi filmikami co Ty :) a dodatkowo udało mi się już zaliczyć pierwsze rolki w tym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne ćwiczenia wynalazłaś :) Ja ćwiczę na siłowni, w domu jakoś nie umiałam się zmobilizować jak należy- ale w sumie tak zaczynałam, potem zapisałam się na siłownię :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger