Jeden miesiąc-Jeden blog! Sprawdź, kogo polecam tym razem!

Hej witajcie!
Jak Wam mija wtorek? Ja się cieszę, że już połowa tygodnia! Strasznie intensywny czas mam i wczoraj wróciłam do domu dopiero koło 1.00, a wyszłam rano! Nic nie mogę skorzystać z tej fajnej pogody i założe się, że jak będę mogła trochę odsapnąć to zacznie padać:)
Dziś przychodzę do Was z kolejnym odcinkiem z serii 'Jeden miesiąc-jeden blog'. Jeżeli jesteście ciekawi kogo polecam tym razem, zapraszam Was do dalszej części posta!

Chciałabym Was zaprosić na bloga Agatki! Agata jest mi bardzo bliska 'prywatnie' o ile to tak można nazwać, bo w gruncie rzeczy się nie znamy, ale mimo tego dużo nas łączy wirtualnie. Przeprowadziłyśmy się w tym samym czasie, pracowałyśmy w podobnym systemie i mamy ulubionego zwierzaka domowego. Ja mam kotleta jak wiecie, a ona Kocurka Fantę. Jej bloga czytam od naprawdę bardzo dawna. Mimo tego, że właścicielka żyje na pełnych obrotach czyli tak jak ja, to jeszcze stara się często publikować dla Was wpisy. Nigdy tego nie robi na 'odwal się'. Posty są przygotowane, przemyślane. Zdjęcia dopracowane, pięknie obrobione i naprawdę nie ma się czego przyczepić. Uwielbiam jej styl i  oglądanie zamówionych przez nią Joybox'ów. Tak jak wspomniałam na początku. Mimo że się nie znamy, strasznie dużo nas łączy. Zaglądnijcie koniecznie do Agaty! Kto zna bloga Agatki?:)

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger