Podsumowanie testów F&L i Montibello.

Hej, hej :)
Jak Wam mija dzień? Mi dziś wyjątkowo źle i mam wrażenie, że nic się nie udaje..Ale cóż, nie ma się co załamywać! Głowa do góry i przodu!
Dziś przychodzę do Was z podsumowanie akcji z F&L i Montibello. Nie wiem czy kojarzycie, ale jakiś czas temu na swoim FB szukałam blogerek, które chętnie wzięłyby udział w tej akcji. Zgłosiło się Was mnóstwo, a ja mogłam wybrać niestety tylko trzy osoby. Ankieta została wypełniona, za co Wam serdecznie dziękuję. Oczywiście pojawią się tu również moje subiektywne oceny o produktach, ale zanim to nastąpi, zapraszam do podsumowania całej akcji!
Przyznam, że nie miałam wcześniej do czynienia z tymi kosmetykami i słysząc nazwę myślałam, że są to kosmetyki fryzjerskie. Nic bardziej mylnego! Do testów dostałyśmy żel-scrub do twarzy, krem do twarzy na noc i modelujący krem do ciała. Zacznijmy może najpierw od tego co najbardziej mnie ucieszyło, a mianowicie krem modelujący.


Bodyslim Remodelling Neurocream Montibelllo
Zapach, który również przypadł mi do gustu, spodobał się wszystkim testującym. Nic dziwnego, jest naprawdę piękny. 54% testujących zaznaczyło, że zapach bardzo im się podoba. Ja również jestem w tych 54% :). Co jak co, ale kosmetyk do pielęgnacji ciała według mnie powinien ładnie pachnieć i już :)Opakowanie przypadło do gustu 92 % testującym (w tym ponad połowa stwierdziła, że opakowanie podoba im się bardzo). 35 % odpowiedziało, że  na pewno kupi kosmetyk ponownie, a 38% rozważy decyzję o ponownym zakupie. 54% z Was, zdecydowanie poleci produkt swojej przyjaciółce, a 35% prawdopodobnie to zrobi.
54% chętnie poleciło by produkt swojej przyjaciółce, zresztą ja też to na pewno zrobię :), 35% prawdopodobnie również dokona polecenia wśród przyjaciół.  Jeżeli chodzi o zakres cenowy, to 38% jest za niego gotowe zapłacić od 40 do 60 zł, 27%– od 61 do 80 zł, 19%. –  od 81 do 120 zł, 12% – od 121 do 150 zł, a 4%byłoby gotowe wydać na niego ponad 150 zł.

 
Genuine Cell Anti-Wrinkle Comfot Cream SPF 15 MontibelloKolejny świetny produkt!
 Produkt spełnił oczekiwania 91% osób testujących. A jego cudowny zapach zachwycił 67%, zaś konsystencja odpowiada 94% z Was. Pojemność, która jak dla mnie jest spora, spodobała się 76%, a opakowanie przypadło do gustu 82%. 


88% testujących rozważa ponowne kupno produktu, a aż 82% Was zdecydowanie poleci go swojej przyjaciółce. 21% jest gotowe zapłacić za niego od 40 do 60 zł, 24% – od 61 do 80 zł, 36%– od 81 do 120 zł, 15% – od 121 do 150 zł, zaś 3% – powyżej 150 zł.


Facial Essentials Revitalising Facial Scrub Montibello


I świeżynka :)

Produkt całkowicie spełnił oczekiwania 92% testujących. Jego zapach bardzo podoba się 54%, natomiast konsystencja – aż 92% Z pojemności zadowolonych jest 73% testujących, opakowanie zewnętrzne odpowiada wszystkim testującym. 35% na pewno zdecyduje się na zakup produktu w przyszłości, 46% – raczej, 65% zdecydowanie poleci go swojej przyjaciółce. 73% testujących byłoby w stanie wydać na niego od 40 do 60 zł, 23% od 61 do 80 zł, a 4 % powyżej 80 zł. 


A Wy?
Znacie te produkty?:)
Już wkrótce recenzje!


3 komentarze:

  1. Fajne kosmetyki i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Do tej pory miałam okazję używać tylko pielęgnacji do włosów, która jest równie wspaniała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooooo fajnie wiedzieć... nie znam tej firmy ... :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Akurat ja z Montibello miałam właśnie tylko kosmetyki do włosów ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger