Jeden miesiąc-jeden blog. Sprawdź, kogo tym razem polecam:)

Cześć!
Co słychać? Ja sobie właśnie uświadomiłam, że za miesiąc mamy święta! WOW! Ale mi przeleciał ten rok... rok wielkich zmian i nowości:) Na podsumowania przyjdzie pora, więc nie zanudzam Was dziś tym tematem:)

Obiecałam sobie w tamtym miesiącu, że pod koniec każdego miesiąca polecę Wam jeden blog, który lubię, czytam, chętnie odwiedzam. Na kogo tym razem padło?:)

Zazwyczaj jest tak, że blog albo mi się spodoba od samego początku i zostaje z nim, albo po prostu po kilku notkach wiem, że ten blog nie będzie miejscem, do którego chętnie wrócę. Z blogiem Moniki było podobnie. Z pierwszą wizytą byłam przekonana, że znalazłam swoje miejsce. Jak zaległam prawie 2 lata temu tak zostałam i wiecie co? Nie zamierzam odchodzić:)Uwielbiam styl pisania Moniki. Teksty są tak dopracowane, przemyślane i dokładnie opisane, że po takiej recenzji wiem, czy kupić dany produkt czy nie Serio, jest jedną z blogerek, do których mam totalne zaufanie. Kocham ją za zdjęcia, precyzję wykonania. Zawsze przygotowany 'plan' zdjęciowy i co najlepsze, za każdym razem innym:) Ma NIESAMOWITĄ figurę dzięki temu ubrania, które prezentuje wyglądają na niej rewelacyjnie;). Ma kontakt z czytelnikami i zawsze kiedy odwiedza mojego bloga i komentuje to jestem przekonana że przeczytała całą notkę. Jest posiadaczką cudnych, długich i przede wszystkim drowych włosów. Mogłabym o niej mówić i mówić, ale najlepiej będzie, jak sami ją odwiedzicie :) 

Serdecznie polecam!

Znacie blog Moniki?:)

18 komentarzy:

 1. Znam ten blog, czytam go może nie regularnie, ale ogólnie przyjemnie Monika go prowadzi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również bardzo chętnie zaglądam na bloga Moniki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulinka, aż mi serducho mocniej zabiło :) Poprawiłaś mi nastrój i to dla mnie w pewnym sensie taki znak motywujący, bo ostatnio nie spędzam na blogu tyle czasu ile bym chciała. Dziękuję za tak wspaniałe wyróżnienie, w życiu bym się nie spodziewała ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. O a ja nie znam :) Lecę zobaczyć jak tak zachwalasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie znałam, ale szybko nadrabiam ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam Monikę i też ją uwielbiam. Myślę, że jest w top 10 moich ulubieńców. Uwielbiam to jak ma wszystko na blogu poukładane, jak widać, że do każdej recenzji się mocno przykłada. Mam wrażenie że jako czytelnik dostaję coś naprawdę dobrego. No i te zdjęcia i w ogóle Monika jest super. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również znam Moniki bloga i oczywiście chętnie ją odwiedzam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger