Szukajcie, a znajdziecie. Idzie nowe.. SKLEP SMART MBC.

Witajcie:)
Lubicie poniedziałki? Ja tak raczej średnio. Ten też mi się nie zaczął jakoś super... Jeszcze jak sobie pomyślę, ile nauki mnie czeka na egzaminy, to tym bardziej nie nastrajam się zbyt pozytywnie. Cóż, wszystko trzeba przeżyć :). Dziś przychodzę do Was z nowością, którą znalazłam totalnie przypadkowo a wydaje mi się, że przyda się nie jednemu z Was:).
Usiądźcie wygodnie, zapraszam na notkę o sklepie SMART MBC.


Zamknij oczy i pomyśl... z czym kojarzy Ci się nazwa SMART MBC? Postaraj się wymyślić 3 skojarzenia zanim przejdziesz do dalszej części posta. Założę się, że żaden z Was nie wpadł na to, co tak naprawdę oferuje ten sklep. A oferuje wiele i przyznam, że ja się nie spotkałam z takimi rozwiązaniami (jeżeli znacie podobne sklepy, to mnie poprawcie).

Kilka słów o firmie:
Firma Smart MBC, którą reprezentuję zajmuje się szeroko pojętą rekrutacją, ale przede wszystkim prowadzimy sklep internetowy z własnymi usługami i narzędziami, a także zrzeszamy partnerów, których narzędzia mogą wspomóc procesy rekrutacyjne i szkoleniowe. Zachęcam do zapoznania się: www.sklep.smartmbc.pl
 Smart CV jest nowym produktem, który chcemy rozpowszechniać wśród młodzieży, która nie ma dużego doświadczenia zawodowego. Wasze Biuro Karier to dla nas idealna okazja, by zaprezentować nasz produkt i pokazać, że nowoczesne i atrakcyjne CV, jest świetnym rozwiązaniem by się wyróżnić i sprawić, by potencjalny pracodawca zainteresował się naszą kandydaturą.

Czy jest na sali ktoś, kto zajmuje się HR? Albo kto, kto kiedyś próbował napisać lub pisał własne CV? Ręka do góry! Pamiętam czasy, kiedy sama składałam setki CV (Serio, po technikum szukałam prawie 3 lata pracy, więc spokojnie setki takich papierków zaniosłam). Nie wiem czym był spowodowany fakt, że moje CV nigdy i nigdzie nie zostało zauważone. Wiadomo, aplikowałam tylko tam, gdzie spełniałam wymagania. Czytałam szukałam, sprawdzałam - jak powinno wyglądać idealne Curriculum Vitae i tylko takie tworzyłam i wysyłałam. Pamiętacie te podstawowe wymagania? Jak widać nijak nie mają się one do realiów na rynku pracy. A co by się stało, jakby istniała strona/miejsce/aplikacja, która pomoże nam stworzyć taki dokument? 


SMART CV
to innowacyjne narzędzie, dzięki któremu stworzysz elektroniczny dokument aplikacyjny.

Otrzymasz tym samym możliwość kreatywnego zaprezentowania Twojej kariery zawodowej.
Czy wiesz, że Rekruter poświęca średnio jedynie 10 sekund na analizę Twojego CV?

Korzyści:   
 • bezpłatny dostęp do Smart CV przez miesiąc,
 • własna subdomena,
 • intuicyjny i wygodny proces tworzenia elektronicznego CV,
 • nowoczesny wygląd i responsywność,    
 • rozwiązanie tańsze od prowadzenia własnej strony www,
 • możliwość tworzenia dowolnej liczby Smart CV.   
Sklep oferuje nam wybór 3 z dostępnych CV. Zobaczcie, jak w wersji elektronicznej wygląda taki dokument.

SMART CV BASIC


 SMART CV EXTRASMART CV KSIĄŻKA
 (idealne wyjście dla osób, które chcą stworzyć swoje portfolio i spróbować swoich sił w zawodzie wizażysta, grafik komputerowy, fryzjer. Jak dla mnie najlepsza opcja)
Kreatywność w tych czasach to rzecz święta i nie uwierzę, że koło takiego CV ktoś przejdzie obojętnie. Stworzenie takiego dokumentu jest dziecinnie proste i wymaga naprawdę  kilku minut.

 


Zainteresowałam kogoś? Nowy rok- rokiem zmian. Jeżeli chcesz zmienić pracę albo szukasz idealnego miejsca dla siebie, spróbuj stworzyć w ten sposób dokument aplikacyjny. Zwrócisz uwagę potencjalnego pracodawcy na 100%!
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszam na stronę: klik. No i nie powiedziałam najważniejszego, dzięki tej stronie masz BEZPŁATNY MIESIĘCZNY DOSTĘP DO WSZYSTKICH SZABLONÓW!!

Dajcie znać, czy ktoś z moich czytelników szuka pracy i jakie ma doświadczenie z tego typu dokumentami:)

* Wszystkie zdjęcia oraz informacje napisane kursywą, pochodzą ze strony http://www.sklep.smartmbc.pl/smart-cv 

6 komentarzy:

 1. ciekawa stronka i bardzo pomocna ;) ja nalezę do osób które uwielbiają poniedziałki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa stronka. Jeśli bym szukała pracy to pewnie bym skorzystała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tak myślałam, że to coś w ten deseń :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O fajna stronka muszę pooglądać dokładnie ☺

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger