Jeden miesiąc=jeden blog! Sprawdź, kogo polecam tym razem:)

Witajcie;)
Tradycji musi stać się za dość. Pod koniec miesiąca przychodzę do Was z moim ulubionym blogiem, który MUSI znaleźć się na mojej Topowej liście. Jeżeli jesteście ciekawi czyj blog mam na myśli, koniecznie musicie przeczytać tego posta:)


Wiecie jak to jest w blogosferze. Są blogi, które odwiedzasz bo lubisz właścicielkę, są blogi, które czytasz, bo treść w nich zawarta jest interesująca i są blogi, na które wchodzisz, bo kochasz w nich absolutnie WSZYSTKO. Takim blogiem jest blog Arcy Joko.


Uwielbiam ją. Po prostu za całokształt. Kocham jej sposób pisania. Lekki, ciekawy, dopasowany do każdego czytelnika. Szata graficzna bloga idealnie pasuje do autorki. Wszystko jest przejrzyste, czytelne. Nie ma bałaganu. Najbardziej podoba mi się fakt, że wymyśla nowe serie na blogu i konsekwentnie je realizuje. Możemy spotkać tam 'Podróż przez Jokolandię', czy 'Celebruj Chwilę'. Joko stara się czytać całą notkę na blogu i skomentować ją na 100%. Nie doświadczysz od niej komentarza w stylu:'Super, też to miałam'. Skupia się na tym co czyta i chce dać do zrozumienia autorowi posta, że przeczytała całą notkę, a nie tylko wybiórczo.  Właścicielka kojarzy mi się od samego początku z Pocahontas ( to komplement żeby nie było:)). Ma bardzo orientalną urodę, jest po prostu piękną kobietą. Myśląc 'Joko', widzę azteckie wzory, egzotyczne kraje.  Mimo tego, że współpracowała i współpracuje z kilkoma firmami jestem przekonana, że jej opinie są szczere niezależnie od tego, czy testowany produkt kosztuje 4 zł czy 40zł. Chętnie coś doradzi, pomoże. Powiem Wam, że gdyby w blogosferze było więcej takich blogerów jak ona, to ten wirtualny świat byłby o wiele piękniejszy:)

Jeżeli chcecie odwiedzić Joko to zapraszam!:)
Blog 


Znacie bloga Marysi?:)

14 komentarzy:

 1. Joko jest prześwietna :) Bardzo lubię jej blog :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie ze znam i bardzo lubię☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam Joko od dawna i też lubię do niej zaglądać! Też mi się podoba to, że zawsze pisze takie komentarze, które świadczą o przeczytaniu całej notki, takie komentarze się ceni, a ludzie zapadają w pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam i bardzo lubię. Blog godny polecenia jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też baaaardzo lubię jako, właśnie za takie indywidualne spojrzenie na każdego czytelnika i rzetelność ;) Super babka z niej! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam,znam i także bardzo podoba mi się kreatywność autorki tego bloga:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Znam ten blog i chętnie go czytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Znam blog Joko, podziwiam jej lekkie pióro:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger