WYNIKI ROZDANIA Z PĘDZLAMI+krótka dyskusja

Hej kochani!
Jak Wam minął weekend? Ja wczoraj miałam wyjątkowo zły dzień, ale naprawdę nie chcę już drugi raz nawet o tym myśleć, więc jak jesteście ciekawi, to zapraszam na całą relację na snapa (kochamkolorki93).
Dziś chciałabym ogłosić wyniki rozdania, w którym do wygrania był chińskie puchacze i poruszyć troszkę drażliwy temat jakim jest oczekiwanie na wyniki. Kochani! Zapewniam Was, że ŻADNA blogerka nie siedzie 24 h na komputerze. Mamy swoje życie, swoje obowiązki i swój REALNY świat! Ci, co mnie znają od dawna wiedzą, że staram się w miarę szybko publikować wyniki. Niestety są sytuacje, kiedy nawet jakbym bardzo chciała, nie jestem w stanie sprawdzić Waszych głosów! Nie robię tego specjalnie, ani nikomu na złość. Widzicie, że nawet tutaj jest mnie mniej. Wczoraj wchodzę na maila, a tam 4 wiadomości, na fp to samo.. Mam nadzieję, że się doczekaliście i naprawdę życzę niektórym więcej cierpliwości.


Nie przedłużając, rozdanie wygrywa pani Martyna Sawala! Proszę o kontakt na maila w ciągu 3 dni.

Gratuluję!

5 komentarzy:

  1. Witam serdecznie ,aby uniknąć pytań kiedy wyniki ,proponowałabym podawanie konkretnej daty podawania wyników już w poście konkursowym np 10 dni po zakończeniu konkursu.Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Te pędzle to hit hitów! :D Zwyciężczyni na pewno będzie bardzooooo zadowolona! :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger