Jeden miesiąc-jeden blog! Sprawdź, kogo polecę tym razem!

Hej!
Jak nastawienie przed nowym tygodniem?:) U mnie się zapowiada intensywnie, ale cieszy mnie fakt, że po 23.01 W KOŃCU odpocznę! Obiecałam sobie kiedyś, że będę kontynuowała tę serię, więc mimo tego, że pod koniec grudnia nie udało mi się opublikować posta, robię to teraz. Jeżeli jesteście ciekawi czyj blog polecam teraz, zapraszam na notkę :)


Ostatnio usłyszałam od jednej osoby (swoją drogą nie związanej z blogowaniem), że po co polecam inne blogi? Przecież to tak, jakby firma promowała działania konkurencji...Dżizas ludzie! Nigdy nie traktowałam bloga jako firmy :D. To moja pasja, moje hobby.. Nie mówię, że robię to totalnie charytatywnie, ale jeżeli mogę polecić inną blogerkę, która robi to samo co ja i robi to dobrze (jak nie lepiej) to czemu nie?
No już dobra, żółć się ulała, teraz przejdźmy do przyjemnych spraw:) Blog, który chcę Wam dziś polecić należy do Kamili :) Swoją drogą, utrzymuję z nią teraz kontakt nawet prywatnie, a jej prace? Sami oceńcie;)


Szczerze? Nie mam pojęcia jak trafiłam na bloga Kamili! Ale jak trafiłam, tak zostałam :). Co prawda tematyka paznokci i ogólnie okołopaznokciowe tematy są mi totalnie obce, o tyle uwielbiam patrzyć na prace Kamili. Strasznie podoba mi się jej dokładność, precyzja, pomysłowość. Zawsze kiedy zapytam ją o coś chętnie mi pomoże i doradzi. Jeszcze nigdy mi nie odmówiła. Oprócz talentu,jakim niewątpliwie jest zdobienie paznokci, Kamila przepięknie rysuje! Narysowała mój portret, gdzie naprawdę aż się wzruszyłam jak go zobaczyłam. Jak dla mnie blog idealny :) Mimo, że rzadko komentuje, to wchodzę z każdym nowym wpisem i Was również serdecznie zachęcam do odwiedzania i inspirowania się pracami!

A Wy znacie bloga Kamili ?:)

15 komentarzy:

 1. Znam, znam ! Obserwuję od dawna :) Ma dziewczyna ogromny talent :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam bloga Kamili, ale z chęcią zajrzę. :)

  Czytam Twoją notkę do komentarza i widzę, że mamy podobną. :D Ja mam:
  "Jeśli Cię zainteresowałam - zaobserwuj.
  Jeśli spodoba mi się Twój blog - zaobserwuję"

  OdpowiedzUsuń
 3. nie znam bloga, ale zaraz zerknę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tego bloga ale już klikam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie znam, ale uwielbiam taką tematykę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeju Paulinko! Zerkam w statystyki i patrzę że sporo wejść mam z twojego bloga i wchodzę w nowe posty i....ale radocha <3
  Ja to ten portret muszę Ci w końcu wysłać ;)
  Dziękuję za wyróżnienie, ależ mi się milusio zrobiło <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tego bloga, ale bardzo chętnie mu się przyjrzę :)
  Mam zamiar dodawać podobne posty na moim blogu, może zacznę jeszcze w tym miesiącu, bo w sumie taki właśnie był plan ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł :) nie rozumiem właśnie takiego gadania ludzi. Jak można komuś pomóc, podzielić się czymś fajnym i kogoś polecić to czemu nie? Nigdy nie zrozumiem pewnych ludzi. Bloga i osoby nie znam ale chętnie zajrzę tym bardziej, że uwielbiam paznokciowe tematy :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tego bloga, ale chętnie wpadnę. Zwłaszcza talent do rysowania mnie zainteresował :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ten blog nie jest mi obcy :) Śledziłam Lyll jeszcze za starej nazwy :) Mega zdolna dziewczyna z fajnym podejsciem do życia :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie znam tego bloga ale z chęcią zaglądnę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger