ZA CO KOCHAM ZIMĘ?- Blogmas 2.12.2016

Hej!
Dziś mam totalny nie-dzień, ale po południu przyszło do mnie kilka świetnych paczek, które nawet mi poprawiły humor :). Nie wiem jak u Was, ale u mnie dalej śnieg leży, co osobiście bardzo mnie cieszy. No właśnie, jak już mówimy o śniegu, to chciałabym Wam opowiedzieć, za co kocham zimę? Jest to drugi temat tegorocznego Vlogmasa, także jeżeli jesteście ciekawi, to serdecznie zapraszam na post :).


ZA CO KOCHAM ZIMĘ?

W sumie odkąd pamiętam kochałam zimę. Jak  byłam młodsza, to lubiłam ją dlatego, bo mogłam sobie pojeździć na sankach, powygłupiać się, pobawić. Na nartach do dzisiejszego dnia nie umiem jeździć, ale to w ogóle temat na osobny wpis :). Generalnie tak w skrócie mówiąc, ja się do tego nie nadaję, więc może spuszczę na to zasłonę milczenia :) Jak byłam starsza, czyt. dojeżdżałam do szkoły autobusem, to lubiłam zimę, ponieważ zawsze istniało duże prawdopodobieństwo, że na moją wieś autobus nie dojedzie i będę miała wolny dzień :D. Oczywiście za te 6 lat mojego dojeżdżania ,może miałam dwa dni wolnego, ale zawsze to coś, no nie?:). Potem jak już miałam aparat, to pokochałam zimę za cudowne widoki, które nas otaczają i możliwość fotografowania ich. Uważam, że ta pora roku jest najbardziej wdzięczna jeżeli chodzi o fotografię. To światło, ten kontrast, ta jasność. No coś pięknego! Jak do tego dochodzą nam jeszcze ozdoby świąteczne, choinki i wszystko to, co tworzy atmosferę świąt, to chce się wychodzić i fotografować!
Wiadomo, że nie cierpię błota pośniegowego, ślizgawicy i jazdy autem wtedy, ale uważam, że mimo tych kilku wad zima, to moja ulubiona pora roku!

A Ty? Za co kochasz zime?:)
Przypominam, że w ramach vlogmasa pojawił się dziś pierwszy film!


9 komentarzy:

 1. Jazda autem faktycznie w śniegu jest nieciekawa, powinni dodawać płozy do opon zimowych :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zimna, to też moja ulubiona pora roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na zdjęciach to wszystko tak pięknie wygląda :D Ale zimy nienawidzę ;) Jedyne co w niej dobre to Święta i wszystko co z nimi związane (oprócz śniegu, chociaż ostatnimi czasy to i śniegu mało na święta)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również uwielbiam zimę :D Ta cała atmosfera..ahhh :D Kocham :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ja nie kocham zimy właśnie za ślizgawicę, kiedyś miałam stłuczkę, wpadłam w poślizg i ciągle się boję jeździć w taką pogodę a minęły od tego czasu już 3 lata.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja zawsze twierdziłam że nienawidzę zimy ale w tym roku coś się zmieniło :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia :) nie lubię zimna, ale lubię tę porę roku tylko i wyłącznie za klimat jaki daje nam podczas świąt i tylko za to ;p Jak mam wyjść na to zimno to dostaje gęsiej skórki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia! Ale z Ciebie zdolniacha! Czym fotografujesz?

  OdpowiedzUsuń
 9. Aleee piękne zdjęcia ! Jak na nie patrze z pod ciepłej kołderki to też przez chwilę kocham zimę xD

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger