Te nieszczęsne ósemki!

Witajcie kochani!
Dziś niedziela, a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Uwielbiam weekendy, ale niedziela zawsze jest dla mnie zwiastunem, że jutro zaczynamy normalne życie :). Odkąd skończyłam studia, to nie mogę się przyzwyczaić, że każdą sobotę i niedzielę mam wolną :D. Postanowiłam napisać dla Was luźny post lifestylowy, bo dopiero powoli wdrażam się w kosmetyczny świat, który tu gościł ;).
Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie miałam problemu z krzywym zgryzem. Moja dentystka zawsze była zachwycona moimi zębami. Zarówno jeżeli chodzi o ich stan, jak również to, że są proste. Serio, zero odstępstw od normy! Na chwilę obecną  niestety wszystko pogorszyło się ze względu na moje piekielne, przeklęte ósemki!


Nie uwierzycie, ale z ósemkami, które nie chciały mi wyjść 'bujam się' już 4 lata! Teraz wychodzą powoli. Na 3, które się już przebiły, wszystkie musiałam zaplombować! Mało tego, niestety mam za małą szczękę, żeby spokojnie pomieścić wszystkie ząbki i zaczął wykrzywiać mi się dół! Nie widać tego (podobno), ale ja to czuję i jest mi z tym źle :( Na stronie http://www.orto.info.pl/certyfikowany-gabinet-techniki-lingwalnej/
znalazłam info o aparatach lingwalnych. Wydaje mi się, że to idealne rozwiązanie dla mnie, bo są one w ogóle niewidoczne! Co najciekawsze, nie mam do nich daleko, bo ich gabinet znajduje się w Krakowie. Poważnie rozważam tę opcję, bo do ślubu chciałabym mieć ładne zęby :)

A Ty nosisz aparat?:)

3 komentarze:

  1. ehh a ja usunełam kilka dni temu ostatnią 8ke, wszystkie wyszły zepsute a ostatnia wogóle i teraz męcze się z 5 szwami...

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje ósemki w uśpieniu - nie wyszły i nie wychodzą. Może ich w ogóle nie mam w dziąsłach? Oby tak było.

    OdpowiedzUsuń
  3. Moje wyszły i powinny być dawno usunięte ale jakoś się nie mogę zebrać :p aparatu nie nosze, ale bardzo bym chciała !

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger