Nowe, moje miejsce w sieci.

Hej!

Witam Was w nowym tygodniu. Nie wiem jak Wam, ale mi zaczął się wyjątkowo dobrze. Jedyne, co psuje mi aktualnie humor to nadchodzący (ostatni) egzamin i zbliżająca się wielkimi krokami obrona. Mimo tego, że aktualnie na głowie mam naprawdę MNÓSTWO obowiązków, staram się jakoś znaleźć chwilę i zadbać o siebie. Nie oszukujmy się, każda z nas lubi czuć się piękna! Oczywiście nie zrozumcie mnie źle. Każda z nas ma w sobie to ‘cos’ i nie trzeba chodzić do salonów kosmetycznych żeby to odkryć, ale czasem mała wizyta w zaciszu ulubionego salonu potrafi naładować nam baterię na cały tydzień!


W moim mieście, które nie należy do największych istnieje kilka salonów kosmetycznych, które są mniej lub bardziej mi znane. Mam swój ulubiony, w którym robię od roku paznokcie. Julka, moja manikiurzystka jest naprawdę wyjątkowo uzdolnioną osobą i widać, że to co robi, robi z pasją. Zawsze patrzę na nią z podziwem i cieszę się, że trafiłam na osobę, która wykonuje swoją prac na 100% i wkłada w to całe swoje serce!
Ostatnio przebywając w Zakopanem zamarzyła mi się wizyta w takim salonie. Miałam gorszy dzień, nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Niestety w pensjonacie w którym przebywałam nie świadczono takich usług. Znam Zakopane bardzo dobrze, ale nie na tyle, żebym mogła wybrać idealne miejsce dla mnie. Niewiele myśląc weszłam na internet, bo jak wiadomo, jest to najlepsze źródło informacji. W wyborze najlepszego salonu pomogła mi wyszukiwarka salonów kosmetycznych mójsalon.eu. Jest to miejsce, z pomocą którego znajdziecie salon blisko swojego domu. Nie wyszukuje ona miejsc, w których świadczone są tylko usługi kosmetyczne. Z jej pomocą znajdziecie również fryzjera w okolicy, a umówmy się, włosy są moim chyba jedynym atutem, więc staram się o nie dbać jak mogę.
Strona jest przejrzysta, czytelna i bardzo elegancka. Możecie się tam zarejestrować, ale nie jest to konieczne. Witryna pozwala nam na porównanie cen usług świadczonych w salonach, wyszukiwanie salonów, które będą odpowiadały naszym preferencjom jak również na poznanie nowych miejsc, o których wcześniej może nawet nie wiedziałyśmy. Dzięki niej trafiłam do gabinetu kosmetycznego ‘Justyna’, gdzie faktycznie Pani Justyna zadbała o moją zniszczoną i suchą cerę tak, jak sobie to wyobrażałam. Teraz przy każdej następnej wizycie na Podhalu wiem, że na pewno będę odwiedzała Salon pani Justyny.
 


Jestem przekonana, że gdyby nie strona mójsalon.eu i piękna miniaturka salonu, który wybrałam i która wpłynęła na mój wybór, poszłabym do pierwszego lepszego salonu i nie wiem, czy nie żałowałabym mojej decyzji.

A Ty masz swój ulubiony salon do którego wracasz?
Czym się kierujesz przy wyborze takiego miejsca?

#wyszukajsalon

2 komentarze:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz;)
Chętnie odwiedzę Twój blog:)
Nie toleruję jednak spamu i określenie"obserwujemy?" powoduje u mnie nerwicę;)

Jeżeli mój blog Ci się podoba-zaobserwuj
Jeżeli Twój spodoba się mi-odwdzięczę się tym samym:)

Copyright © 2016 zakochana w kolorkach , Blogger